Djelatnik/ca u prodaji

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Glavna odgovornost djelatnika/djelatnice ovog radnog mjesta je svakodnevni rad s potencijalnim i postojećim korisnicima Internet usluga. Posao uključuje aktivnu telefonsku komunikaciju s korisnicima s ciljem pružanja informacija o Softnetovim uslugama, savjetovanje korisnika, izrada ponuda, tehničkih rješenja te prodaja komunikacijskih rješenja sa područja IP VPN, MPLS, LL, ADSL-a, VoIP-a, Voice i njihova prezentacija.
Posebne pogodnosti:
Nudimo mogućnost školovanja, rada u stimulativnom i ugodnom okruženju.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- razvijene komunikacijske vještine kao i vještine pisane komunikacije
- VŠS/VSS tehničkog ili srodnog smjera
- poznavanje Internet tehnologija i pripadajuće opreme
- vozačka dozvola B kategorije
- samostalnost u radu

Molbu i životopis molimo pošaljite Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro