Djelatnik/ca na provođenju mjera deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije

20 dana
Poslodavac:
SANATIO d.o.o. za usluge
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.10.2016.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:SANATIO d.o.o. za usluge
Kontakt:e-mailom: info@sanatio.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: provođenje mjera deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije te eradikacije korova. U obzir dolazi SSS/VŠS/VSS sanitarnog smjera. Radi se po potrebi po cijeloj RH, u tom slučaju smještaj, prijevoz i hrana osigurani.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:76458640

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare