Djelatnicu / djelatnika za rad u smoothie baru

Mjesto rada:
Zagreb - Jankomir
Rok prijave:
27.05.2016.
Plaća:
od 265 € do 398 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Fructus sokovi d.o.o. Fresh fruit, juice & smoothie bar koji priprema svježe voćne salate, zdrave doručke, milkshake-ove, sokove od svježe cijeđenog voća, smoothie.

Više na: http://www.fruitee.com.hr/ https://www.facebook.com/Fruitee.FreshFruit.Sm

Posao obuhvaća:
- pripremu jela i pića
- usluživanje jela i pića
- održavanje čistoće objekta
- rad na promocijama i događanjima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- rad u zabavnom okruženju
- dinamičan posao
- fleksibilno radno vrijeme
- mogućnost napredovanja
- mogućnost stalnog zaposlenja
- pravedno vrednovanje doprinosa svakog djelatnika (ostvarena prodaja / izvrsnost usluge)
rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- odgovornost
- dobre socijalne vještine
- komunikativnost i otvorenost
- pozitivan stav
- poznavanje načela zdrave prehrane

Prednost imaju osobe s poznavanjem engleskog jezika, osobe s prijašnjim iskustvom rada i osobe aktivne u sportskim klubovima, fitness klubovima i sl.

Vaše prijave s životopisima molimo slati putem linka za prijavu, najkasnije do 27.05.2016.

Više informacija o nama i našim temeljnim vrijednostima, misiji i viziji možete naći ovdje:

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro