Dizajner/dizajnerica namještaja za blagovaone i spavaće sobe

5 dana
CIPRIJANOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za preradu i proizvodnju proizvoda od drva, unutrašnju i vanjsku trgovinu i usluge
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Orahovica
Rok prijave:
14.12.2016.
Mjesto rada:ORAHOVICA, VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Samački smještaj
Poslodavac:CIPRIJANOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za preradu i proizvodnju proizvoda od drva, unutrašnju i vanjsku trgovinu i usluge
Kontakt:e-mailom: info@ciprijanovic.hr
Ostale informacije:

Opis posla: dizajniranje namještaja za blagovaone i spavaće sobe Uvjeti: -poznavanje jednog stranog jezika u govoru i pismu -znanje rada u wordu, excelu i solidworksu Od kandidata se očekuje komunikativnost i spremnost na timski rad Molimo zainteresirane kandidate da životopis i zamolbu pošalju na info@ciprijanovic.hr

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80603531

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare