Direktor Sektora transport (m/ž)

Mjesto rada:
Savski Marof
Rok prijave:
31.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ADRIA GRUPA je najveće hrvatsko Društvo za Facility Management u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo oko 1400 radnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših klijenata a postojimo kako bi se oni mogli posvetiti svojem vlastitom poslovanju.
Tražimo osobu s mjestom rada u Savskom Marofu, Zaprešić, na poziciji

Mjesto rada: Savski Marof
Zadaci i odgovornosti ovog radnog mjesta:
• upravljanje radom Sektora
• organizacija rada i nadziranje, odgovornost za transportne procese u Sektoru transporta, te njihovo provođenje u skladu sa zakonskim propisima
• razvoj i širenje mreže korisnika usluga transporta i ugovaranje novih transportnih aranžmane
• pronalaženju novih podizvođača prijevoznih usluga
• uvođenje sustava praćenja profitabilnosti transportnih ruta
• suradnja sa poslovnim partnerima po pitanjima tehničke realizacije ugovorenih poslova
• praćenje i analiza tržišnih trendova
• predlaganje i uvođenje mjera za unapređenje organizacije rada sektora
• unapređenje poslovnih procesa u vidu poboljšanja profitabilnosti poslovanja Sektora s naglaskom na automatizaciju procesa
• analiza poslovanja i izvještavanje Uprave, kao i ostali zadaci po nalogu Uprave
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS
• Iskustvo rada na području transporta i logistike minimalno 10 godina, od kojih minimalno 5 godina na upravljačkoj poziciji
• Izgrađen način širenja mreže novih korisnika
• Analitičnost, inicijativu, usmjerenost ciljevima i proaktivan pristup zadacima
• Integritet i osobno poštenje i preuzimanje odgovornosti
• Vještina upravljanja timom
• Znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Napredno poznavanje MS Office alata
• Vozačka dozvola B kategorija

Očekujemo profesionalnu osobu s dugogodišnjim iskustvom u vođenju navedenih poslova.
Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete do 31.03.2017. godine na e-mail adresu: [email protected] .
ADRIA GRUPA, Heinzelova 53a, 10000 Zagreb, www.adria-grupa.hr .
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro