Direktor sektora informatike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Već 40 godina Hrvatska Lutrija d.o.o. prepoznata je kao vodeći priređivač igara na sreću. U našem poslovanju važno nam je zadovoljstvo naših igrača, ali i naša prepoznatljivost na tržištu kao društveno odgovorne kompanije koja brine o svojim igračima, zaposlenicima i zajednici u kojoj djeluje.

Zbog nastojanja da na tržištu igara na sreću u Hrvatskoj zadržimo vodeću poziciju i ispunimo očekivanja svih naših dionika, kontinuirano ulažemo u stručno usavršavanje i zadovoljstvo naših zaposlenika.

Ukoliko i Vi želite postati dio našeg tima, javite se na naš oglas za radno mjesto
„DIREKTOR SEKTORA INFORMATIKE (m/ž)“
(Mjesto rada: Zagreb, 1 izvršitelj)

Opis poslova i odgovornosti:
- Dizajnira, upravlja i prati planove u okviru poslova Sektora, te temeljem njih određuje strategiju realizacije istih
- Provodi zacrtanu strategiju i ostvaruje planove zacrtane od strane Uprave
- Ostvaruje ciljeve povezujući poslovne procese unutar sektora, te sektorske s ostalim sektorima unutar Društva
- Odgovoran je za realizaciju poslovnog plana Sektora
- Koordinira, organizira i analizira izvještaje poslovanja svih segmenata Sektora
- Kontaktira i ugovara određene projekte s poslovnim partnerima iz domene poslova Sektora
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS
- 5 godina radnog iskustva na sličnim/istim poslovima

Od kandidata očekujemo:
- Organizacijske vještine
- Točnost i stručnost u obavljanju poslova iz djelokruga svog rada
- Samostalnost
- Analitičnost
- Timski rad
- Komunikativnost kako s kolegama tako i s vanjskim poslovnim partnerima
- Napredno poznavanje MS Office-a

Potrebna specifična znanja:
- Upravljačke vještine
- Analitičke vještine
- Komunikacijske vještine

Pozivamo zainteresirane kandidate da do 24.07.2014. dostave svoj životopis i motivacijsko pismo, presliku osobne iskaznice, domovnice i diplome poštom na adresu:

Hrvatska Lutrija d.o.o.
Služba razvoja ljudskih potencijala
(za natječaj „Direktor Sektora informatike (m/ž)“
Ulica grada Vukovara 72
10000 Zagreb

Očekujemo Vašu prijavu kako bi i Vi doprinijeli
našoj prepoznatljivosti vodećeg priređivača igara na sreću!

Tijek selekcijskog postupka možete pratiti na linku: www.lutrija.hr/cms/NoviPoslovi

Više o postupku zapošljavanja u HL na linku: www.lutrija.hr/cms/PostupakZaposljavanja
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina