Direktor društva (ž/m)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za Klijenta, jednu od vodećih proizvodnih tvrtki, tražimo kandidate za poziciju:

- Zagreb -

Opis posla:
• Kreiranje i razvoj načina poslovanja tvrtke u skladu s dugoročnim strategijama
• Organizacija i kontrola rada pojedinih sektora tvrtke
• Poslovi na koordinaciji planiranja i izrade godišnjih, mjesečnih i operativnih planova
• Analiza konkurencije i praćenje konkurentnosti tvrtke na tržištu
• Praćenje financijske profitabilnost tvrtke, određivanje dinamike razvoja i kreiranje razvojnih planove
• Komunikacija sa strateškim partnerima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Diplomirani inženjer strojarstva / građevine ili diplomirani ekonomist
• Minimalno 7 godina iskustva na rukovodećim pozicijama
• Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Komunikativnost, sistematičnost i odlučnost

Što nudimo?
• Rad u dinamičnom radnom okruženju
tvrtke srednje veličine
• Stani radni odnos
• Stimulativna primanja

Ako smatrate da odgovarate uvjetima navedenim u natječaju, pošaljite nam svoj životopis putem linka za brzu prijavu do 15.02.2015.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina