Diplomirani zdravstvenik (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
30.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Diplomirani zdravstvenik (m/ž) za njegu bolesnika u izvankliničkoj njezi.

Njemački poslodavac zapošljava veći broj diplomiranih zdravstvenika u okolini Münchena za njegu bolesnika u izvankliničkoj njezi.

Svrha je bolesnicima s takvim statusom poboljšati kvalitetu života i nuditi svu opskrbu.

Poslodavac namjerava sa kandidatima potpisati ugovor na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Primjerno obrazovanje (V., VI. stupanj)
• Potvrdu o obrazovanju
• Radno iskustvo
• Sposobnost rada u stresnim situacijama
• Znanje njemačkog jezika
• Timski rad
• Spremnost na dodatno usavršavanje

Nudimo:
Pomoć sa smještajem, sa priznavanjem diplome, otvaranjem tekućeg računa i prijavom smještaja. Plata i nagrada u skladu sa kolektivnim ugovorom do desetog u mjesecu. Bez provizije na zapošljavanje.

Vaše prijave sa životopisom očekujemo na e-adresu: [email protected], tel.: +386 70 821 394 (g. Rupnik).
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
njemački