Diplomirani pravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dejavnost podjetja

AK Servicing d.o.o. u vlasništvu KF Finance i APartners Capital Limited prvi je privatni upravitelj otežano naplativih potraživanja (NPL) u regiji. Trenutno smo prisutni u Sloveniji, Hrvatskoj i Srbiji. Specijalizirani smo za upravljanje naplativim potraživanjima pravnih i fizičkih osoba. Naš tim sastavljen je od preko 30 stručnjaka s bogatim iskustvom na području bankarstva, prestrukturiranja pravnih osoba i insolventnosti. Trenutno u upravljanju imamo više od 700 milijuna EUR otežano naplativih potraživanja.

Opis poslova:
• Pravna podrška pri upravljanju potraživanjima i naplati dugovanja
• Samostalno vođenje ovršnih, parničnih i stečajnih postupaka (praćenje postupaka, pripremanje podnesaka i sl.)
• Sudjelovanje u pregovorima o mogućim izvansudskim i sudskim nagodbama s ciljem izrade efikasnog plana otplate dugova; priprema svih relevantnih dokumenata
• Priprema ugovora o prodaji potraživanja i dr.
• Prikupljanje podataka, analiza predmeta i sudjelovanje u izradi strategije postupka ovrhe pojedinih potraživanja i provedbe zakonske procedure za naplatu potraživanja
• Samostalno vođenja predmeta
• Ostale poslove i zadatke prema uputama poslodavca.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• VII. Stupanj ili 2. bolonjski stupanj izobrazbe pravnog smjera
• Dvije godine radnog iskustva na sličnim poslovima
• Pravosudni ispit (prednost)
• Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačku dozvolu B kategorije
• Preciznost, proaktivnost i dostupnost
• Želju i sposobnost rada u timu
• Razvijene organizacijske sposobnosti i komunikacijske vještine potrebne u zahtjevnim situacijama
• Visoke etične i poslovne standarde te standarde korporativnoga upravljanja
• Informatička pismenost i dobro znanje MS Office paketa

Nudimo:
• Zaposlenje na neodređeno vrijeme, probni rok traje 6 mjeseci
• Radno mjesto u sjedištu poslodavca
• Izazovno i atraktivno radno okruženje u struci te dobre reference
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine