Diplomirani inženjer strojarstva / Voditelj projekta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Split
Rok prijave:
15.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Deltron d.o.o. osnovana je 1995. godine, a danas je jedan od lidera u poslovima vezanim za konzalting, inženjering, prodaju, montažu, jamstveno i postjamstveno održavanje na području klimatizacije i ventilacije u Republici Hrvatskoj, te BiH.

Već dugi niz godina Deltron d.o.o. je sinonim u Hrvatskoj za uspješnu distribuciju vrhunskih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme MITSUBISHI ELECTRIC i GREE.

Od 2004. Deltron d.o.o. je nositelj certifikata ISO 9001:2000 te ISO 14001:2004 sustava za kvalitetu te Ukas Quality Managament, izdanih od vodeće svjetske certifikacijske kuće Bureau Veritas.

Najveći doprinos našem uspjehu daju stručan, kvalitetan i motiviran kadar, prvoklasna kvaliteta proizvoda koje zastupamo, te usluga koje pružamo našim poslovnim partnerima i kupcima.

Zbog konstantnog razvoja i širenja na tržištu želimo dodatno osnažiti naš poslovni tim. U mogućnosti smo Vam ponuditi redovna primanja i mogućnost razvoja u izrazito mladom, zdravom i profesionalnom okruženju.

Deltron može postati i Vaše mjesto razvoja i napretka!
Pozivamo Vas da nam se pridružite na sljedećim radnim mjestima:

DIPLOMIRANI/A INŽENJER/KA STROJARSTVA – VODITELJ PROJEKTA

mjesto rada:
Split – 1 izvršitelj (m/ž)
Zagreb – 1 izvršitelj (m/ž)

• Izrada i vođenje potrebne dokumentacije vezane uz projekte (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, dokaznica, izrada situacija, atesti)
• Organizacija gradilišta , organiziranje nabave, organiziranje i praćenje kooperanata
• Praćenje realizacije
• Analiza i izrada izvještaja poslovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Poželjan profil/uvjeti izvršitelja:
• VSS ili VŠS – diplomirani inženjer strojarstva ili inženjer stojarstva
• poželjan stručni ispit za obavljanje poslova u graditeljstvu
• 2 godine radnog iskustva na poslovima voditelja gradilišta
• Izvrsno poznavanje rada na računalu (AutoCad, Excel, Microsoft Office)
• Vozačka dozvola B kategorije
• Aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
• Samostalnost u radu i proaktivan pristup poslu
• Razvijene vještine rukovođenja, planiranja i organizacije rada
• Sposobnost samostalnog odlučivanja i donošenja brzih odluka
• Snalažljivost, odgovornost, kreativnost, komunikativnost, čvrsti stav
• Spremnost za rad pod pritiskom
• Spremnost na terenski rad
• Sklonost ka timskom radu

Nudimo:
• Zaposlenje na neodređeno vrijeme, zdravo okruženje, uhodanu organizaciju, uvjete za učenje i napredovanje, poticanje inicijative, potporu uprave i tehničke pripreme

Ukoliko ste komunikativni, usmjereni timskom radu i želite se pridružiti našem timu pozivamo Vas da dostavite svoju zamolbu zaključno sa 15.09.2015. godine na e-mail: [email protected] sa OBVEZNOM naznakom radnog mjesta za koje se natječete:
"DIPLOMIRANI/A INŽENJER/KA STROJARSTVA – SPLIT ili ZAGREB"
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine