Diplomirani inženjer građevinarstva ili arhitekture (m/ž)

Mjesto rada:
Zlatar, Zagreb
Rok prijave:
31.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Izrada troškovnika za objekte visokogradnje: stambeni, stambeno-poslovni objekti, objekti turističke namjene

Mjesto obavljanja posla: Zlatar – Trg Slobode 2; Zagreb - Petrinjska 3
Rad u uredu, po potrebi obilazak terena
Planirani prijelaz na BIM okruženje tijekom 2020 godine
Posebne pogodnosti:
Uvjeti zaposlenja:
Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s probnim rokom u trajanju od tri mjeseca
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje, znanje i vještine:
• Poznavanje rada na računalu; AutoCAD, MSOffice i ostalih tehničkih aplikacija potrebnih za realizaciju spomenutih projekata
• Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
• Visoki stupanj sistematičnosti, organiziranosti i osobne efikasnosti
• Razvijene kompetencije komunikacije, pregovaranja, vođenja projekata
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno