Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Hrvatska i inozemstvo
Rok prijave:
30.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dalekovod d.d. Zagreb radi povećanog opsega poslova raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:

DIPLOMIRANI INŽENJER ELEKTROTEHNIKE (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Položen stručni ispit
- Poželjno članstvo u HKIE – Ovlašteni voditelj građenja
- 5 godina iskustva u vođenju energetskih projekata
- Znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- Napredno korištenje MS Office alata
- Vozačka dozvola B kategorije

Od svih kandidata očekujemo:
- Isključivo terenski rad (u Republici Hrvatskoj ili inozemstvu)
- Samostalnost i odgovornost u poslu
- Organizacijske sposobnosti
- Predanost poslu sa željom za učenjem i usavršavanjem
- Spremnost na timski rad

Nudimo Vam:
- Mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i napredovanja
- Poticajno i izrazito dinamično okruženje
- Rad u međunarodnom okruženju

Ako ste kandidat koji ispunjava navedene uvjete i želite postati dio profesionalnog i uspješnog tima, pozivamo Vas da nam se obratite sa prijavom i životopisom putem e-maila:

[email protected]

ili na adresu Dalekovod d.d., Marijana Čavića 4, 10000 ZAGREB „Za natječaj za zapošljavanje – DIPL.ING.EL“
zaključno s 30.06.2016.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet