Diplomirani inženjer arhitekture (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
30.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Projekt Mensio d.o.o. svoje poslovanje prvenstveno temelji na uslugama projektiranja te brojnim drugim uslugama vezanih uz tu djelatnost. Kroz ulaganje u razvoj poslovanja i tehnologija, uvijek nastojimo biti korak ispred na tržištu. Od svakog člana tima očekujemo izvrsnost na svakoj razini. Svaki zaposlenik unutar tima svakim danom uči, napreduje i raste te sudjeluje u cijelom procesu stvaranja novih projekata.
Postanite dio vrlo perspektivnog tima!

Tražimo diplomiranog inženjera arhitekture (m/ž) za izradu idejnih rješenja, idejnih, glavnih i izvedbenih projekata, troškovnika i 3D vizualizacije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Od kandidata očekujemo visoku motiviranost, komunikativnost i sklonost timskom radu. Poznavanje rada u programskom paketu Autodesk Revit.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina