Defektolog / Rehabilitator (m/ž)

Mjesto rada:
Lekenik
Rok prijave:
30.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mlada si, dinamična i optimistična osoba. Zainteresiran/a si za program stručnog osposobljavanja uz rad, te isti želiš provesti u dinamičnoj i prijateljskoj sredini. Osoba si koja voli izazove i dobro se snalaziš u novim situacijama. Voliš pomagati onima kojima je pomoć najpotrebnija i želiš da tvoj svakodnevni rad ima poseban smisao. Tada je ovo oglas baš za Tebe! Prijavi se i pridruži se našem uspješnom timu.

U skladu sa Zakonom o poticanju zapošljavanja - mjere stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa

SOS DJEČJE SELO LEKENIK
objavljuje natječaj za
STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA
na slijedećoj poziciji

Mjesto rada: SOS Dječje selo Lekenik
Vrsta posla:
praksa, volontiranje

Uvjeti: mag. edukacijske rehabilitacije; prof. defektolog ili prof. defektologije
Ispunjavanje uvjeta propisani propisanih od strane HZZ-a za mjeru poticaja za zapošljavanje "Rad, staž i prijevoz"

Opis posla: Uvođenje u poslove struke; individualni i grupni rad sa djecom sa teškoćama u razvoju; pomoć u učenju djeci s poteškoćama u razvoju

Broj polaznika: 1

Natječaj je otvoren do 30.04.2014.
Molimo Vas da životopis i motivacijsko pismo pošaljete Brzom prijavom ili na e-mail adresu [email protected] uz obaveznu naznaku pozicije za koju se prijavljujete (Za natječaj - naziv pozicije).
Minimalna stručna sprema:
Fakultet