Database Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zanima li te rad na dinamičnim projektima, s najsuvremenijim tehnologijama? Voliš li dijeliti s drugima iskustvo svojih dosadašnjih uspjeha? Uvijek nastojiš pronaći najbolje moguće rješenje za zadatak na kojem radiš? Onda si osoba kakvu tražimo.

Nudimo ti priliku za uspjeh u jednoj od vodećih hrvatskih IT tvrtki, mogućnost za učenje i razvoj vještina kroz sudjelovanje na velikim IT projektima, kao i redovito prisustvovanje stručnim konferencijama. KING ICT je mjesto na kojem možeš pokazati svoje sposobnosti, iskazivati i razmjenjivati svoja mišljenja s kolegama, razvijati se i graditi svoju karijeru u IT svijetu.

Postanite dio našeg tima kao:

u Zagrebu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Tražimo osobu s neposrednim iskustvom u ulozi Database developera. Jačamo naš tim stručnjaka, i rado ćemo te upoznati i dati ti priliku da nam se predstaviš. Prednost dajemo osobama s ranijim iskustvom na poslovima Database developera, što smatramo korisnim radi razumijevanja procesa softverske industrije. Od tebe se svakako traži Agilni pristup s ciljem uspješnog rada unutar samoorganiziranih timova kako bi se isporučilo rješenje koje ispunjava zadana očekivanja.

Osnovna zaduženja Database developera uključuju:
- Projektiranje i implementacija baze podataka u okvirima pojedinih programa za baze podataka u svrhu pohrane, daljnjeg korištenja i obrade zadane strukture podataka
- Projektiranje razvoja baza podataka kao nadopune postojećim aplikacijama
- Pružanje projektantske potpore krajnjim korisnicima baza podataka
- Koordinacija spajanja drugih alata na bazu podataka kako bi se osigurala maksimalna razina konzistentnosti
- Stalno dijeljenje znanja i stečenih iskustava kroz cijelu organizaciju;

Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata svakako očekujemo:
- minimalno godinu dana radnog iskustva na poziciji Database developera
- odlične analitičke, interpersonalne i komunikacijske sposobnosti
- sposobnost da samostalno i odgovorno rješava probleme
- sposobnost rada u timu
- želju i sposobnost za učenje i istraživanje

Potrebna znanja vještine i kvalifikacije:
- napredno poznavanje rada sa MS SQL Serverom
- napredno korištenje T-SQL-a
- napredno znanje izrade ETL skripti
- jako dobro poznavanje relacijskog modeliranja baza podataka
- iskustvo rada sa SQL Server Integration Services i SQL Server Reporting Services

Prednosti:
- posjedovanje SQL Microsoft certifikata (MCTS, MCITP, MCSA, MCSE)
- administracija, optimizacija i monitoriranje rada MS SQL Servera

Ako ti sve ovo zvuči privlačno, a istovremeno si proaktivna i visoko motivirana osoba, profesionalnim izazovima prilaziš s pozitivnim stavom, brzo učiš i spreman/na si za timski rad, pošalji nam svoju prijavu, najkasnije do 25.10. 2016. i pruža ti se mogućnost da postaneš dio našeg tima.

Link za prijavu
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina