Database / BI developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo osobu s neposrednim iskustvom u ulozi Database/BI developera. Jačamo naš tim stručnjaka, i rado ćemo te upoznati i dati ti priliku da nam se predstaviš. Prednost dajemo osobama s ranijim iskustvom na poslovima Database/BI developera, što smatramo korisnim radi razumijevanja procesa softverske industrije. Od tebe se svakako traži Agilni pristup s ciljem uspješnog rada unutar samoorganiziranih timova kako bi se isporučilo rješenje koje ispunjava zadana očekivanja.

Osnovna zaduženja Database/BI developera uključuju:
• Projektiranje i implementacija baze podataka u okvirima pojedinih programa za baze podataka u svrhu pohrane, daljnjeg korištenja i obrade zadane strukture podataka
• Projektiranje razvoja baza podataka kao nadopune postojećim aplikacijama
• Pružanje projektantske potpore krajnjim korisnicima baza podataka
• Koordinacija spajanja drugih alata na bazu podataka kako bi se osigurala maksimalna razina konzistentnosti
• Stalno dijeljenje znanja i stečenih iskustava kroz cijelu organizaciju;
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata svakako očekujemo:
• minimalno dvije godine radnog iskustva na poziciji Database i/ili BI developera
• odlične analitičke, interpersonalne i komunikacijske sposobnosti
• sposobnost da samostalno i odgovorno rješava probleme
sposobnost rada u timu
• želju i sposobnost za učenje i istraživanje

Potrebna znanja vještine i kvalifikacije:
• napredno poznavanje rada sa MS SQL Serverom
• napredno korištenje T-SQL-a
• napredno znanje izrade ETL skripti
• jako dobro poznavanje relacijskog/dimenzijskog modeliranja baza podataka
• iskustvo rada sa SQL Server Integration Services, SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services

Prednosti:
• posjedovanje SQL Microsoft certifikata (MCTS, MCITP, MCSA, MCSE)
• administracija, optimizacija i monitoriranje rada MS SQL Servera

BENEFITS
Ako ti sve ovo zvuči privlačno, a istovremeno si proaktivna i visoko motivirana osoba, profesionalnim izazovima prilaziš s pozitivnim stavom, brzo učiš i spreman/na si za timski rad, pošalji nam svoju prijavu, najkasnije do 11. 05. 2016. i pruža ti se mogućnost da postaneš dio našeg tima.

Prijavi se putem linka
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine