Croatian Expert Salesperson – Business to Customers (m/f)

Mjesto rada:
Beograd, Srbija
Rok prijave:
18.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Znamo da je ljeto ali i ono će se završiti i trebati će Vam posao!
Želite li najbolje uvjete za rad u regiji, rad po svjetskim standardima, u ugodnom i dinamičnom okruženju u uredu u Beogradu? Ukoliko znate prodavati, Vaše mjesto je kod nas!

FXLider raspisuje natječaj za:
Croatian Expert Salesperson – Business to Customers (B2C)

Kako da postanete dio našeg tima?
- pošaljite nam Vaš CV na engleskom jeziku
- nakon razmatranja vaših CV-a, izabrat ćemo određeni broj kandidata i organizirati petnaestodnevni tečaj (obuku) u našem uredu u Beogradu
- na tečaju će kandidati savladati osnove trgovanja na globalnom financijskom tržištu i potpuno je besplatan za kandidate
- tečaj će održavati iskusni i potvrđeni eksperti iz FXLider-a
- nakon završenog tečaja, izabrat ćemo najbolje kandidate i ponuditi im stalan posao
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Srbija

Znanja i kvalifikacije:
Što mi očekujemo od Vas?
- VSS / VŠS (prednost iz ekonomije, financija ili srodnih fakulteta)
- izuzetne vještine komunikacije i sposobnost pregovaranja i pridobivanja klijenata
- dobro poznavanje engleskog jezika
- posvećenost kompaniji i njenim ciljevima
- stalno unapređivanje vlastitih znanja i sposobnosti

Pridružite se našem timu i kroz ovaj izazovan posao izgradite svoju karijeru.
Molimo kandidate da svoj CV pošalju na engleskom jeziku.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski