CRM stručnjak (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U tvrtki KMAG d.o.o. predani smo znanju, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i razvoju zaposlenika te zato među partnerima i zaposlenicima uživamo vrlo visoki ugled.

Cilj našega rada je ostvarivanje i održavanje visokog nivoa zadovoljstva naših stranaka. Povodom predviđenog širenja opsega našeg poslovanja pozivamo na suradnju:

Vaš posao će obuhvaćati:
• osmišljavanje, razrada i vođenje i/ili praćenje kampanja, inicijativa i mjera vezanih uz odnose s kupcima i lojalnost kupaca,
• planiranje godišnjeg budžeta za vlastito područje odgovornosti, osiguranje pridržavanja istog i pravovremenih korekcija,
• analiza i tumačenje rezultata odgovarajućih marketinških aktivnosti, uz korištenje predviđenih softverskih aplikacija, kao temelj za donošenje odluka,
• izrada i izvedba planova za pružanje dotoka novih podataka,
• izrada izvješća, obrazaca i ostale potrebne korisničke dokumentacije,
• upravljanje bazom podataka kupaca tvrtke, s tehničkog i analitičkog aspekta,
• ugovaranje suradnji s partnerima,
• suradnja s drugim odjelima na projektima s fokusom na održavanje i razvoj lojalnosti kupaca, kao i na aktivnostima vezanim uz sistemska i procesna poboljšanja CRM sustava,
• Integracija projekata Marketing Automatization unutar CRM sistema
• Integracija primjera najbolje prakse.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• VSS/VŠS (ekonomija, marketing),
• minimalno 3 godine radnog iskustva na području CRM-a,
• poželjno poznavanje autombilske industrije,
• razumijevanje strukture zapisa podataka,
• poželjno poznavanje ostalih marketinških procesa,
• izvrsno znanje engleskog jezika,
• izvrsno poznavanje MS Office alata, a poželjno je poznavanje dodatnih informatičkih programa,
• visoko razvijene analitičke i komunikacijske vještine, uz usmjerenost na ciljeve i rezultat,
• samostalnost i odgovornost u radu te spremnost na daljnje usavršavanje,
• vozačka dozvola B-kategorije.

Nudimo Vam:
- dinamičan posao u uspješnom kolektivu,
- stjecanje novih znanja,
- stabilan radni odnos i mogućnost napredovanja,
- stimulativnu zaradu.

Pozivamo Vas da nam pošaljete Vašu prijavu sa životopisom u roku 15 dana od objave natječaja putem LINKA za prijavu. Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a biti će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji potpuno udovoljavaju traženim uvjetima.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine