Community Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želiš li raditi u dinamičnom okruženju s poznatim brendovima?

Jutro počinješ Twitterom, na Facebooku si kao doma, a Instagram filtere znaš napamet nabrojati? Pinaš, tvitaš, postaš i šeraš?

Što ćeš raditi?
• Planirati budžete i voditi oglašavanje na društvenim mrežama
• Administrirati kanale društvenih mreža
• Kreirati sadržaj za objavljivanje na društvenim mrežama
• Sudjelovanje u kreiranju komunikacijskih strategija za društvene mreže
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što tražimo?
• Vrhunsko poznavanje i aktivno korištenje društvenih mreža
• Visok stupanj pismenosti
• Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Odlično poznavanje MS Office paketa i osnovnih softvera za kolaboraciju i razmjenu dokumenata

Što očekujemo?
• Minimalno 2 godine radnog iskustva u agenciji
• Sklonost timskom radu, ambicioznost
• Proaktivnost i odgovornost u obavljanju zadataka
• Komunikativnu osobu s izvrsnim razumijevanjem društvenih mreža
• Vrsnog copywritera
• Izvrsno poznavanje photoshopa

Smatraš da si prava osoba za nas? Pošalji nam svoj životopis najkasnije do 04.07.2016.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine