CNC Operater / Programer (m/ž)

Mjesto rada:
Kutina
Rok prijave:
29.10.2021.

Tvrtka ZIEGLER proizvođač je vatrogasnih vozila i vatrogasne opreme s tradicijom dugom 130 godina.

ZIEGLER grupa, s devet proizvodnih lokacija diljem svijeta, dio je snažne globalne grupacije CIMC, vodećeg svjetskog proizvođača logističkih rješenja i energetske opreme.

U Hrvatskoj djelujemo od 2000. godine, zapošljavamo preko nekoliko stotina djelatnika u dva proizvodna pogona, u Zagrebu i Kutini. Zbog povećanja obujma posla i potreba razvoja našeg tima

Zapošljavamo djelatnika na radno mjesto:

CNC Operater - programer (m/ž)
- 1 izvršitelj

Mjesto rada:

UVJETI:

OPIS POSLOVA:

NUDIMO:

Svi zainteresirani kandidati svoje životopise i zamolbe mogu poslati putem e-maila na adresu [email protected] ili predati osobno u Odjel ljudskih resursa, adresa Vladimira Preloga 13, Kutina. Natječaj je otvoren od 14.10.2021. do 29.10.2021.