Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.04.2010. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Čistačica

- dana
Poslodavac:
PODRUČNA SLUŽBA SISAK
Kategorija:
Ostalo
Mjesto rada:
Sisak
Rok prijave:
23.04.2010.
Zanimanje:Čistačica
Opis posla:čistač/ica (m/ž)
Mjesto rada:SISAK
Općina:SISAK
Županija:SISAČKO-MOSLAVAČKA
Rok za prijavu:23.4.2010
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola
Vrsta zaposlenja:Na određeno vrijeme, trajanje radnog odnosa:
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Poslodavac:PODRUČNA SLUŽBA SISAK
Djelatnost:Agencije za zapošljav. i posred. radne snage
Ostale informacije:

Na temelju članka 40. Statuta Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, pročelnica Područne službe Sisak sukladno odlukama ravnateljice Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, raspisuje NATJEČAJ za popunu radnog mjesta u Područnoj službi Sisak: 1.čistačica, 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme do povratka radnice s bolovanja UVJETI: završena osnovna škola Uz ponudu natjecatelji trebaju priložiti: -presliku svjedodžbe 8. razreda osnovne škole -presliku radne knjižice -presliku domovnice Natjecati se mogu osobe oba spola. Rok za podnošenje ponude s prilozima je osam dana od objave. Ponude uz traženu dokumentaciju treba dostaviti na adresu: HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE PODRUČNA SLUŽBA SISAK (za natječaj) Ulica kralja Tomislava 15, 44 000 Sisak

Ostale informacije:ANKICA BOŽIČEVIĆ-RENDULIĆ, Telefon: 044/549 773, Soba: Soba 6 (prizemlje)
Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:47347513

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr nekretnine.net edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare