CAM programer glodalice PWL-2 (m/ž)

Mjesto rada:
Austria - okolica Welsa
Rok prijave:
04.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ACE Consulting GmbH je Austrijsko Njemaäka tvrtka za konzalting , zapošljavanje i posredovanje kod zapošljavanja. Za informacije molimo pogledati www.acejobs.com.hr

Za klijenta iz okolice WELSA - AUSTRIA (ugledna tvrtka) tražimo kandidate za radno mjesto:

Opis posla: programiranje i namještanje 3 - i 5 osnih CNC glodalica
Izrada dijelova prema dokumentaciji
Obrada raznih metala – aluminijum, titan …
Detaljna mjerenja dijelova
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti: završena srednja škola ili zanat sa iskustvom
Idealno – iskustvo 5 osnom programiranju (3+2)
Dobro znanje u Hypermill/Siemans NX-Virtual Lein
Osnovno znanje kompjutera
Samostalnost u radu
Osnovno znanje Njemačkog

Plaća: 33600 euro bruto godišnje = 23162 euro neto godišnje.
Traži se: Pouzdanost
Samostalnost
Komunikativnost
Sposobnost za rad u timu

Rok za prijavu: 04.06.2015
Prijave sa životopisima slati online ili [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
osnovno