Call operater sa znanjem talijanskog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
02.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za Klijenta, vodeću multinacionalnu kompaniju u svojoj industriji, tražimo:

Call Operater sa znanjem talijanskog jezika (m/ž)
- Pula -

Glavne odgovornosti:
- Komunikacija i odgovori na upite korisnika na talijanskom jeziku
- Predstavljanje telefonskih usluga i proizvoda tvrtke
- Operativni i administrativni poslovi te ažuriranje baze kontakata
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Osnovno znanje talijanskog jezika
- Komunikacijske vještine, samokontrola, strpljivost, ozbiljnost
- Fleksibilnost
- Znanje rada na računalu

Pogodnosti za kandidata:
- Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju
- Stimulativna mjesečna primanja
- Mogućnost isplate bonusa ovisno o rezultatima
- Mogućnost korištenja različitih popusta i pogodnosti kod naših partnera!

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem donjeg linka ili na mobitel 091 4303 955 do 05.08.2016.

Hvala!

Samo odabrani kandidati biti će kontaktirani.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Strani jezik:
talijanski