Call Center Agent (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
11.01.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog partnera - multinacionalnu kompaniju, prikuplja veći broj životopisa zainteresiranih kandidata za radno mjesto:

CALL CENTER AGENT (M/Ž)
Mjesto rada: Pula

ODGOVORNOSTI:
• Svakodnevna komunikacija s klijentima: telefonska, e-mailom, faksom, poštom,
• Zaprimanje poziva i odgovaranje na upite korisnika
• Ostali operativni administrativni poslovi
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Aktivno poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje drugih stranih jezika (prednost, ali nije uvjet)
• Znanje rada na računalu – MS Office paket
• Proaktivnost u radu
• Razvijene komunikacijske vještine

NUDIMO:
• Početnu plaću u bruto iznosu od 5.000 kn
• Plaćene troškove prijevoza u neto iznosu od 230 kn
• Mogućnost stimulativnih primanja u neto iznosu do 2.400 kn godišnje
• Edukacije i usavršavanja
• Mogućnost napredovanja

Molimo zainteresirane da se prijave putem Brze prijave do 11. siječnja 2015.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
A.K. Miošića 1, 52100 Pula

www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Strani jezik:
talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro