C/C++ razvojni programer (m/ž)

Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
08.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SMARTEK Vison razvija visokotehnološka rješenja u području obrade vizualnih informacija u industriji.
Inovativni tim stručnjaka sastoji se od 22 zaposlenika. Smartek uređaji ugrađeni su u tisuće proizvodnih linija, kako bi osigurali kvalitetu i pouzdanost izlaznog proizvoda. Zbog svog odličnog dizajna hardwarea, softwerskih platformi i jednostavne ugradnje u proizvodne sisteme, Smartek proizvodi prvi su izbor međunarodnim klijentima u područjima industrijske automatizacije, medicine, automobilske industrije.

Za naše sjedište u Čakovcu tražimo više

C/C++ RAZVOJNIH PROGRAMERA
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Obavezno poznavanje C/C++ programskog jezika
• Viša ili prvostupanjska; fakultet, akademija, magisterij, doktorat
• Prednost imaju kandidati s iskustvom
• Engelski jezik u govoru i pismu, prednost bi bio i njemački jezik.

Ukoliko ste dinamičan kandidat/kandidatkinja s izraženom motivacijom za istraživanjem, učenjem i usavršavanjem, pružit ćemo Vam mogućnost razvoja karijere u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju sa odličnim uvjetima. U odnosu na vaše vještine i iskustvo.

Jesmo li pobudili znatiželju kod Vas? Ako jesmo pozivamo Vas da nam dostavite Vašu zamolbu, životopis ili CV na engleskom i hrvatskom jeziku, na e-mail adresu [email protected].
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno