Business manager (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
08.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

BUSINESS MANAGER (M/Ž)
Mjesto rada: Pula

ODGOVORNOSTI:
- Vođenje projekata i timova
- Definiranje i nadzor kvalitativnih i kvantitativnih pokazatelja uspješnosti kampanja
- Provjera i upravljanje podacima o klijentima
- Razvoj i održavanje odnosa s klijentima
- Iniciranje i koordinacija svih aktivnosti
- Kreiranje plana i koordinacija aktivnosti
- Podrška marketinškom odjelu
Posebne pogodnosti:
- Redovita i stimulativna primanja
- Stalne edukacije i usavršavanja
- Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- Izvrsno znanje talijanskog i engleskog jezika u govoru i pismu
- VŠS / VSS
- Poznavanje rada na računalu - MS Office paket
- Analitičke sposobnosti, proaktivnost, fleksibilnost i prilagodljivost potrebama posla
- Izvrsne komunikacijske vještine, profesionalna odgovonost i samokontrola, strpljivost, organiziranost, orijentiranost rezultatima, samoinicijativnost
- Iskustvo na istim i sličnim poslovima
- Životopis na talijanskom jeziku

Svoju prijavu sa životopisom isključivo na talijanskom jeziku molimo pošaljite do 08.08.2014. na: [email protected].

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
A.K. Miošića 1, 52100 Pula
www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro