Business developer (m/ž)

Mjesto rada:
Istra i Kvarner (Rijeka)
Rok prijave:
15.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MARTIS je mlada, visoko motivirana tvrtka sa jasnom vizijom i ciljem. Svoju poslovnu filozofiju gradimo na proaktivnom pristupu i komunikaciji u cilju postizanja maksimalnog zadovoljstva naših klijenata. Postanite dio tvrtke MARTIS i priključite se našem timu kao:

za područje Istre i Kvarnera (Rijeka)

Zadaće i odgovornosti radnog mjesta:
• izvršavanje prodajnih aktivnosti u skladu s planovima, standardima i smjernicama
• stvaranje i održavanje dugoročnih i kvalitetnih odnosa s prodajnim mjestima
• aktivnosti unapređenja prodaje na prodajnim mjestima
• promocija na prodajnim mjestima
• planiranje, organiziranje i koordiniranje manifestacija
• prikupljanje podataka s prodajnih mjesta i izvještavanje
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• 1 godina iskustva na sličnim poslovima
• stručna sprema VŠS ili SSS
• rad na računalu
• engleski jezik
• vozačka dozvola

Od kandidata očekujemo:
• fokus na eksterno poslovno okruženje
• globalno razmišljanje
• motiviranje i angažiranje suradnika
• orijentacija na postizanje vrhunskih rezultata
• spremnost za timski rad

Što nudimo:
• rad u poticajnom radnom okruženju
• razmjenu znanja i iskustava u internacionalnom okruženju
• razvoj stručnih kompetencija
• zaposlenje na određeno vrijeme

Pozivamo zainteresirane kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete za oglašeno radno mjesto da se prijave i pošalju svoj životopis najkasnije do 15.03.2015. godine isključivo putem maila [email protected].
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina