Bravar (m/ž)

23 dana
Poslodavac:
GIA Montaža d.o.o. GIA Montaža d.o.o.
Instalacije, održavanje, popravak, Strojarstvo i brodogradnja
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
20.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta: Rad u inozemstvu u EU - Njemačka.

Radi se na različitim područjima bravarije - montaže transportne tehnike, lahke i teže metalne konstrukcije, montaža/demontaža mašina i opreme

Čitanje nacrta i samostalan rad prema dokumentaciji.
Rad sa ručnim alatom, brusilica, bušilica,...
Posebne pogodnosti:Poslodavac osigurava:
- prijevoz iz Hrvatske do države mjesta radilišta je osiguran i plaćen od strane poslodavca
- prijevoz na radilište službenim vozilom osiguran i plaćen od strane poslodavca
- osiguran i plaćeni smještaj
- nakon pokusnog roka od 3 mjeseca mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- redovita primanja
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- osnovno znanje NJEMAČKOG jezika
- sklonost timskom radu, odgovornost, pedantnost, točnost
- razina obrazovanja: Srednja škola 3 ili 4 godine
- radno iskustvo: 3 godine

Kontakt e-mail: kariera@gia-group.eu
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:tri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: GIA Montaža d.o.o.
Adresa:Zagrebačka 89, 42000 Varaždin
Županija:Varaždinska županija
Telefon:099 6434 424
Kontakt osoba:Boris Šoštarič

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare