Bravar (m/ž)

6 dana
Poslodavac:
Kranos Krapina d.o.o. Kranos Krapina d.o.o.
Graditeljstvo i geodezija, Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:
Stuttgart, Njemačka
Rok prijave:
15.12.2016.

Opis radnog mjesta: Montaža i demontaža željeznih konstrukcija, rad u autoindustriji, demontaže raznih hala, itd.
Posebne pogodnosti:Poželjno znanje njemačkog jezika ali nije uvjet.
Prijava je preko hrvatske tvrtke. Smještaj je osiguran od
tvrtke,stanuje se u zajedničkim stanovima (po 3-4 radnika).
Prijevoz od stana do gradilišta je organiziran poslovnim vozilom te je plaćen u cijelosti. Hrana nije plaćena, svaki radnik osigurava sebi hranu.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Od kandidata očekujemo: montaža čeličnih konstrukcija iz gotovih dijelova, rad na visini, rad na terenu, rad sa ručnim alatima i samostalnost u radu.

Zamolbe slati na zaposlitev@kranos.hr, info@kranos.hr ili zvati na 049/300-121
Minimalna stručna sprema:Osnovna škola
Strani jezik:njemački
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:napredno
Potrebno radno iskustvo:tri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Kranos Krapina d.o.o.
Adresa:Frana Galovića 1/a, 49000 Krapina
Županija:Krapinsko-zagorska županija
Telefon:049/300-121
Internet adresa:www.kranos.hr
Kontakt osoba:Biljana Varjačić

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare