Blagajnik naplate cestarine (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić i Trakošćan
Rok prijave:
31.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. radi popunjavanja sezonskih potreba na poslovima naplate cestarina za svog klijenta traži odgovorne i motivirane osobe na poziciji:

BLAGAJNIK NAPLATE CESTARINE m/ž
Mjesto rada: Zaprešić i Trakošćan

ODGOVORNOSTI:
• Naplata cestarina
• Ostali blagajnički poslovi
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS trgovačkog ili srodnog smjera
• Vozačka dozvola B kategorije
• Iskustvo u radu s novcem poželjno, ali nije uvjet

Molimo zainteresirane da se prijave putem brze prijave do 31. srpnja.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82

www.dekra.hr/hrv
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B