Blagajnik/ca u mjenjačnici

Mjesto rada:
okolica Dubrovnika
Rok prijave:
12.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Renomirana europska financijska tvrtka Exclusive Change d.o.o. za poslovnicu mjenjačnice u sklopu trgovačkog centra Sub City u Srebrenom (okolica Dubrovnika) oglašava slobodno radno mjesto:

Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Od kandidata očekujemo srednju stručnu spremu (obavezno četverogodišnje školovanje), znanje engleskog jezika te dobro poznavanje rada na računalu.

Prednost će imati kandidati s radnim iskustvom na blagajničkim ili sličnim poslovima.

Planirani početak rada: svibanj 2017. godine.

Životopise molimo slati na: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro