Biotehnolog / Voditelj proizvodnje (m/ž)

Mjesto rada:
Istarska županija
Rok prijave:
22.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, uspješnu hrvatsku tvrtku s rastućim poslovanjem, tražimo fleksibilne i dinamične osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Istarska županija

Opis poslova:
• Vodi proizvodnju, organizira i koordinira aktivnosti u pogonima variona, fermentacija i filtracija
• Odgovoran je za nabavu svih sirovina i pomoćnih tvari koje su potrebne za rad proizvodnje
• Organizira rad ljudi za sve navedene pogone
• Odgovoran za pridržavanje sigurnosti na radu i zdravstvene zaštite u pogonima proizvodnje
• Odgovoran za provođenje i kontrolu HACCP sustava i IFSa u svim dijelovima proizvodnje
• Obavještava dobavljača o nedostatku u dokumentaciji prilikom prijema sirovina i materijala, te obavještava skladištara da sirovine ne odgovaraju te da ih se označi kao nesukladne ili da se ih ne zaprima
• Obavljanje svih ostalih poslova po nalogu nadređenog
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• VSS odgovarajućeg smjera
• Radno iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Znjanje rada na računalu
• Točnost i preciznost

Nudimo:
• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
• Puno radno vrijeme
• Stimulativno radno okruženje

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 22.03.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro