Bankarski službenik (ž/m)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
25.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti.

S ciljem daljnjeg unaprjeđenja kvalitete bankarskih usluga i osnaživanja unutarnjih snaga tražimo motivirane, komunikativne i energične osobe zainteresirane za rad s klijentima na određeno vrijeme na radnom mjestu:

Bankarski službenik (ž/m),
Podružnica Dubrovnik (2 izvršitelja)

Kako je cjelokupno poslovanje Banke usmjereno na klijenta i prepoznavanje njegovih potreba odgovornosti koje nose ponuđeni poslovi zahtijevaju od kandidata neizostavno posjedovanje slijedećih kompetencija:
• istaknute interpersonalne i komunikacijske vještine
• visok stupanj profesionalizma i posvećenosti timskom radu
• usmjerenost na pružanje najvišeg standarda usluge
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Temeljni preduvjeti koje kandidati moraju zadovoljavati su slijedeći:
• završena viša ili srednja ekonomska škola
• izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office)
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poželjno relevantno radno iskustvo

Što nudimo?
• priliku za učenje i usavršavanje,
• rad u prijateljskom timu te u dinamičnom i izazovnom okruženju.

Uz životopis i popunjen ‘Prijavni upitnik PBZ’ koji se u elektronskom obliku nalazi na korporativnim stranicama Banke (www.pbz.hr) svoj interes za otvoreno radno mjesto iskažite najkasnije do 25. lipnja 2016. godine isključivo na e-mail adresu [email protected] (Predmet: BS_Podružnica Dubrovnik).
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro