Automehaničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mreža prodajno-servisnih centara AH Servis, u organizaciji tvrtke Auto Hrvatska Autoservisi d.o.o., članice Poslovne grupe Auto Hrvatska, korisnicima na 40 lokacija u Hrvatskoj omogućuje dostupnost visokokvalitetnih rezervnih dijelova, guma i opreme, kao i usluge servisa za osobna i laka dostavna vozila, što uključuje montažu guma, dijagnostiku, redovni servis, popravak vozila, geometriju kotača, izmjenu ulja i filtara, kočnica, amortizera i ovjesa te kontrole i punjenja klimatizacijskih uređaja, s posebnom pažnjom na poštovanje svih propisa i preporuka o zaštiti okoliša i zaštiti na radu uz garanciju na kvalitetu rada i dijelova.

U skladu s ostvarenim i planiranim razvojem poslova tražimo marljivu, stručnu i okretnu osobu (m/ž) za poslove:

AUTOMEHANIČAR
Mjesto rada: Zagreb

Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- SSS ili KV automehaničar
- prednost iskustvo na Fiat vozilima
- iskustvo na poslovima mehanike i elektronike
- rad na dijagnostičkom uređaju wiTECH i Examiner.
- vozačka dozvola B kategorije

Izabranoj osobi nudimo rad u modernom i poslovno pokretljivom okruženju, mogućnost stalnog osobnog usavršavanja i primjerne uvjete.

Vašu ponudu za zaposlenje i životopis očekujemo u roku 8 dana od objave natječaja (do 07.08.2015.) putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B