Autolakirer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Velika Gorica
Rok prijave:
24.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svoga klijenta - renomiranu domaću kompaniju traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

AUTOLAKIRER (M/Ž)
Mjesto rada: Zagreb - Velika Gorica

ODGOVORNOSTI:
- Predpriprema i priprema ploha za lakiranje
- Upotreba mašina, alata i opreme uz primjenu odgovarajućih zaštitnih mjera
- Lakiranje karoserija i dodatne opreme
- Briga o kvalitetu upotrebljenih materijala
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- SSS stručna sprema - autolakirer (ili srodne struke)
- Iskustvo u poslovima lakiranja (minimalno 1 godina)
- Spretnost i preciznost u radu

NUDIMO:
- Ugovor o radu na puno radno vrijeme
- Ugodno radno okruženje
- Stimulativna primanja

Molimo zainteresirane da se prijave do 24. listopada putem Brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina