Autoelektričar (m/ž)

Mjesto rada:
Zračna luka Pleso - Velika Gorica
Rok prijave:
06.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svoga klijenta veliku nacionalnu kompaniju traži motiviranu i odgovornu osoba za rad na poziciji:

Autoelektričar (M/Ž)
Mjesto rada : Međunarodna zračna luka Zagreb - Velika Gorica

ODGOVORNOSTI:
• Pregled i popravak el. instalacija te tekuće održavanje na vozilima i spec. aerodromskoj opremi
• Izrada dijelova el. instalacija u vozilima i spec. aerodromskoj opremi
• Kontrola i zamjena akumulatora na opremi i vozilima
• Permanentno osobno stručno osposobljavanje i usavršavanje
• Izvršavanje i drugi poslovi sukladno organizaciji rada, standardima i pravilima struke
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS (III stupanj)
• Min. 6 mjeseci radnog iskustva u struci
• Znanje engleskog jezika
• Vozačka B kategorije

NUDIMO:
• Ugodno i profesionalno radno okruženje
• Ugovor na puno radno vrijeme

Molimo zainteresirane da se prijave do 06.06.2016. putem Brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B