Asistent za financije i administraciju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka koja je godinama prisutna na hrvatskom tržištu. Bavi se zastupanjem farmaceutskih tvrtki kao i plasiranjem vlastitih proizvoda. Ovim putem objavljuje slobodno radno mjesto na određeno vrijeme:

• sudjelovanje u izradi budžeta, praćenje i analiza pokazatelja i rezultata poslovanja te izrada raznih izvještaja
• briga o ulaznim i izlaznim računima, kontrola troškova i praćenje procesa naplate
• koordinacija i vođenje dokumentacije, baze ugovora, evidencija i sl.
• obavljanje raznih administrativnih poslova po potrebi
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od kandidata:
• završen fakultet ekonomskog usmjerenja
• najmanje dvije godine radnog iskustva na istim poslovima (iskustvo u farmaceutskoj industiji je prednost)
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje rada na računalu – MS Office s naglaskom na napredno korištenje Excel-a
• iskustvo u radu s Cognos-om i Navision-om je prednost
• razvijene komunikacijske vještine, analitičke i organizacijske sposobnosti
• odgovornost, ustrajnost i preciznost u radu

Što nudimo:
• rad u internacionalnom okruženju
• edukaciju i mogućnost za vlastiti razvoj
• poticajna primanja

Ako posjedujete gornje kvalitete i uvjete, a želite se pridružiti dinamičnom uspješnom timu, molimo pošaljite svoju ponudu sa životopisom do 30. lipnja 2015 godine putem Brze prijave..

Vaše ponude ćemo povjerljivo čuvati.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine