Asistent za EU fondove (m/ž)

Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
28.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MONEO savjetovanje d.o.o. je konzultantska tvrtka za poslovno savjetovanje sa sjedištem u Zagrebu, a s uredima u Zagrebu i Poreču. Specijalizirani smo za financijsko-investicijsko savjetovanje, savjetovanje u području EU i nacionalnih fondova te pružanje usluga poslovne edukacije

Od svog osnutka 2009. godine, MONEO savjetovanje d.o.o. ostvaruje zapažene rezultate na području poslovnog konzaltinga, opravdavajući povjerenje klijenata individualnim pristupom i detaljnim poznavanjem problematike poslovanja. Od poduzetničkog sektora, znanstvenih i edukativnih institucija, do jedinica lokalne uprave i samouprave, uz naše smo klijente u ključnim i najosjetljivijim trenucima poslovanja i razvoja.

MONEO savjetovanje d.o.o. član je vijeća Zajednice poslovnih savjetnika pri HGK i član Udruge konzultanata za ruralni razvoj.

Tražimo osobu (m/ž) za radno mjesto asistent za EU fondove.

Opis posla:
• rad na EU projektima kao dio projektnog tima
• rad s uspješnim privatnim tvrtkama, te s lokalnom i javnom upravom
• pronalaženje konkretnih rješenja za klijenta - savjetovanje klijenata prilikom odabira natječaja i sukladnosti projektne ideje s uvjetima natječaja
• osmišljavanje i provedba edukacija i treninga o EU fondovima
• komunikacija i suradnja s klijentima, partnerima i nadležnim tijelima
• ostalo savjetovanje povezano s ovom temom
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• mogućnost učenja u svim segmentima pripreme i provedbe EU projekata
• mogućnost dodatnog usavršavanja u struci, rasta i razvoja vlastitih kompetencija
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• izvrsno poznavanje Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint i sl.)
• odlične komunikacijske i prezentacijske sposobnosti
• izražene vještine organizacije, planiranja i upravljanja projektima
• sposobnost kreativnog promišljanja, usmjerenost na rješavanje problema sagledavanja šire slike situacije
• sposobnost rada u dinamičnom okruženju i kratkim rokovima
• Stručna sprema: VSS
• Jezici: Engleski (obavezno), Talijanski (prednost)
• Vozačka dozvola: B
• Napredno služenje programima: Word, Excel, Power Point, Outlook

Svoje prijave šaljite isključivo na e-mail adresu [email protected].

Javit ćemo se samo kandidatima odabranima za intervju.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro