Asistent u selekciji i zapošljavanju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower Hrvatska dio je ManpowerGroup, vodeće tvrtke u svijetu podrške poslovnom sektoru koja je s blizu 4200 ureda prisutna u više od 84 zemalja. Specijalizirani smo za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, procjenu radnika, obuku, upravljanje razvojem karijere te široki spektar organizacijskih i konzultantskih usluga. Za svoj tim tražimo:

- Zagreb

Opis posla:
• Podrška u svim aktivnostima ureda vezano na selekciju i zapošljavanje kandidata
• Definiranje potreba selekcijskog procesa kroz tržište rada, selekcijski proces i regrutaciju
• Traženje odgovarajućih kandidata kroz pretragu baza, mreža te oglašavanje radnih pozicija
• Održavanje baze kandidata
• Identifikacija i privlačenje kandidata odgovarajućim metodama
• Intervjuiranje kandidata sukladno korporativnim pravilima kako bi se prepoznale vještine i znanja kandidata
• Pripremanje short – liste kandidata za određenu poziciju
• Stvaranje i održavanje dobrih odnosa s ključnim kandidatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Aktivno korištenje MS Officea
• Razvijene komunikacijske vještine te strpljivost i ljubaznost u komunikaciji s ljudima
• Odgovoran i savjestan pristup radnim zadacima
• Motiviranost za rad u svakodnevnoj intenzivnoj komunikaciji s ljudima u segmentu ljudskih resursa

Komunikativna si osoba?
Proaktivna?
Otvorena?
Imaš minimalno 1 godinu iskustva u selekciji?
Istraživačkog si duha?
Osoba si otvorena prema novim izazovima?
Izvrsno poznaješ engleski jezik?

Ako se smatraš osobom za ovo radno mjesto i ispunjavaš uvjete natječaja pošalji nam svoj životopis na link ili na mail [email protected] do 10.06.2016 i postani dio našeg tima!

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02 ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina