Asistent u prodaji (ž/m)

Mjesto rada:
Prigorje Brdovečko
Rok prijave:
16.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Naš klijent je tvrtka Alphacan d.o.o., francuska multinacionalna kompanija koja se bavi proizvodnjom PVC profila za izradu prozora, vrata, kućnih programa i cjevovodnih sustava. U svrhu jačanja tima, za našeg klijenta, tražimo angažiranu i kompetentnu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Prigorje Brdovečko

Opis radnih zadataka:
- Rad u odjelu prodaje
- Svakodnevni kontakt s kupcima
- Administrativni poslovi vezani uz pretprodajni i prodajni proces (vođenje podataka o kupcima, priprema i slanje ponuda, izrada izlaznih faktura)
- Suradnja sa skladištem
- Praćenje tijeka narudžbi od zaprimanja do realizacije
- Rješavanje pritužbi i reklamacija kupaca
- Briga o naplati potraživanja
- Vođenje maloprodajne blagajne i izrada blagajničkih izvještaja
- Ostali administrativni poslovi po potrebi (putni nalozi, carinske deklaracije i sl.)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- Prednost je VŠS ekonomskog smjera
- 2 godine radnog iskustva na sličnim ili istim poslovima
- Aktivno poznavanje engleskog jezika
- Spremnost na rad u timu
- Odlično poznavanje rada na računalu
- Izražena komunikativnost i otvorenost
- Ljubaznost, pedantnost i efikasnost u radu
- Tolerancija na stres

Ponuda našeg klijenta:
- Rad u mladom, stručnom i ambizioznom timu

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu pošaljete životopis na hrvatskom i engleskom jeziku putem on-line obrasca ili na e-mail, najkasnije do 16.11.2016.

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine