Asistent u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
08.05.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
(Varaždin, 1 izvršitelj)

Opis posla:
- administrativni poslovi vezani uz pred- prodajni i prodajni proces (prikupljanje podataka o korisnicima, priprema ponuda, slanje ponuda, priprema i potpis AFova i ugovora)
- svakodnevna komunikacija s korisnicima, briga o administrativnim zahtjevima korisnika
- post prodajni proces (pritužbe na račun, zahtjevi za novim uslugama – “up sell“, informacije i sl.)
- stalna komunikacija s prodajnim predstavnikom, vezana za plan dnevnih/tjednih aktivnosti, podnošenje izvještaja o statusima predmeta
- evidencija i kontrola važnih termina (potpisi ugovora, istek ugovora, sastanci i sl.) kao i dogovor s prodajnim predstavnikom u vezi istih
- interna komunikacija s djelatnicima Sektora tehnike Društva, a u svrhu realizacije usluga po novim ugovorima, te suradnja u svrhu brze i točne realizacije poslova
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- SSS/VŠS ekonomskog smjera
- izražena komunikativnost i elokventnost
- samoinicijativa i sistematičnost u radu
- spremnost za rad u timu
- poznavanje telekomunikacijskih i IT usluga – prednost
- prethodno iskustvo na poslovima podrške prodaji i teleprodaje – prednost
- odlično poznavanje rada na računalu
- vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Nudimo:
- stimulativna primanja (osnovna plaća + bonus) sukladna ostvarenim rezultatima
- rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
- rad s najmodernijim telekomunikacijskim tehnologijama
- mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i napredovanja

Molimo prijavite se Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno