Asistent u odjelu zakupa (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
05.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Naši klijenti su vlasnici i investitori Westgate Shopping City-a, najvećeg trgovačkog centara u Hrvatskoj sa prodajnom površinom od 100.000 m2, više od 200 dućana, 7250 parkirnih mjesta, zabavnim parkom i prostorom za zabavu za cijelu obitelj sa ultimativnim doživljajem kupovine. U svrhu daljnjeg razvoja projekta i promocije zemljišta traži se angažirana i kompetentna osoba za poziciju:

Mjesto rada: Zaprešić

Opis radnih zadataka i područje odgovornosti:
• Administrativno vođenje baze zakupaca
• Briga o rokovima i obvezama zakupaca
• Administrativna podrška direktorima društva
• Stajanje na usluzi zakupcima za sva tehnička, financijska i operativna pitanja
• Priprema ugovorne dokumentacije
• Koordinacija aktivnosti s javnim bilježnikom
• Aktivno kontaktiranje potencijalnih zakupaca sa ciljem dogovaranja inicijalnih sastanaka
• Organizacija i priprema sastanaka te praćenje njihove realizacije
• Asistiranje u svim ostalim zadaćama voditelju zakupa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
• Napredno korištenje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje komercijalnih uvjeta poslovanja
• Minimalno SSS
• Min. 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim komercijalnim poslovima
• Izvrsne komunikacijske vještine
• Sistematičnost i pedantnost u radu
• Napredno poznavanje MS Office paketa
• Vozačka dozvola B kategorije

Molimo da svoju potpunu zamolbu i životopis na njemačkom ili engleskom jeziku proslijedite na našu mail adresu: [email protected] najkasnije do 05.03.2017.

Jurković savjetovanje d.o.o., Draškovićeva 55, 10000 Zagreb,
Dozvola MNIGORP-a za posredovanje pri zapošljavanju klasa: UP/I-102-02/11-04/02, ur br. 526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine