Asistent u kontrolingu (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin, Zagreb, Osijek
Rok prijave:
20.08.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tko smo? NTH Grupa iza sebe ima više od dva desetljeća iskustva u razvoju inovativnih mobilnih rješenja, te pružanja usluga aplikacija i infrastrukture za telekomunikacijsku industriju i medije. Sa sjedištem u Švicarskoj, uredima diljem Europe i s više od 200 zaposlenika, surađujemo sa svjetski poznatim tvrtkama na dnevnoj bazi, svakodnevno unaprjeđujući kvalitetu i inovativnost naših usluga.

Želiš li započeti svoju profesionalnu karijeru s pozicijom u kontroling odjelu u IT industriji?

Trenutno zapošljavamo na radnom mjestu Asistent u kontrolingu (m/ž) u jednom od naših uredu u Varaždinu, Zagrebu ili Osijeku.

Tvoji zadaci uključuju:
• provjera računa i obračuna od partnera
• utvrđivanje eventualne razlike
• davanje naloga za plaćanje i naplatu
• analiza podataka
• korištenje internih alata
• pisanje kontroling dokumentacije i izvještaja
• komunikacija s partnerima i internim odjelima
Posebne pogodnosti:
Nudimo: studentski posao; ugovor o radu - puno radno vrijeme, pola radnog vremena

Želite li saznati više? Zaposlenici na ovom položaju imat će priliku započeti karijeru u stabilnoj firmi, razviti nove vještine i proširiti svoje znanje. Ako ste zaintrigirani pročitanim i mislite da možete obogatiti naš tim svojom ambicijom i entuzijazmom, predstavite se i predajte svoju prijavu putem linka za Brzu prijavu do 20.8.2021.
Vrsta posla:
student servis

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo:
• napredna računalna pismenost (naglasak na Excelu)
• osjećaj odgovornosti i točnosti
• pažnja prema detaljima i strast prema radu s brojevima
• sposobnost brzog učenja
• engleski jezik u govoru i pismu

Koga bismo željeli zaposliti? U našem timu postoji mjesto za povjerljivog, pouzdanog i odgovornog kolegu koji može raditi brzo i točno, u vremenskim ograničenjima. Angažirat ćemo sistematičnu osobu koja će voditi računa o detaljima. Iskrenog, diskretnog i pouzdanog timskog igrača koji može samostalno raditi kad je to potrebno.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno