Asistent / Tajnica (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
07.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš klijent je renomirana tvrtka koja ima dugogodišnje iskustvo u izgradnji i održavanju autocesta.

Za potrebe našeg klijenta tražimo:

Asistent / Tajnica
– 1 djelatnik

Opis posla:
- aktivna telefonska i e-mail komunikacija, održavanje baze poslovnih kontakata
- sistematizacija i arhiviranje dokumentacije i podataka tvrtke (unutar područja nadležnosti)
- aktivno pridonošenje svakodnevnom funkcioniranju tvrtke
- organizacija te koordinacija planova i obveza na razini tvrtke
- organizacija službenih putovanja, vođenje raznih evidencija
- organizacija poslovnih sastanaka, prezentacija, konferencija/kongresa
- odgovornost za predstavljanje (image) tvrtke i zadovoljstvo korisnika
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Poželjni uvjeti:
- SSS upravno birotehnička ili ekonomska škola
- poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- aktivno znanje engleskog i njemačkog jezika
- napredno znanje na računalu
- profesionalan, proaktivan i odgovoran pristup radu
- preciznost, pedantnost i samostalnost u obavljanju poslova
- odlične organizacijske sposobnosti i sistematičnost
- dobre komunikacijske vještine
- dinamičnost, fleksibilnost, sposobnost rada u brzoj i timski orijentiranoj okolini
- snalažljivost i kreativnost u pronalaženju rješenja
- posobnost razvijanja kvalitetnog poslovnog odnosa s korisnicima

Mi vam nudimo:
- dinamično i pozitivno radno okruženje
- mogućnost napredovanja
- stimulativna primanja
- mogućnost stalnog radnog odnosa.

Iskoristite priliku sada i postanite dio našeg uspješnog tima.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži odabir.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
napredno