Asistent podrške prodaji (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu internacionalnu kompaniju traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Asistent podrške prodaji
Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:
• identificirati mogućnosti, kvalificirati ulazne i izlazne ponude i kontakte
• kontakt sa potencijalnim klijentima i prosljeđivanje istih prodajnom timu
• educiranje arhitektonskim materijalima i predstavljanje istih kupcima
• odgovori na pitanja kupaca
• ugovaranje sastanaka za prodajni tim
• dokumentiranje i praćenje aktivnosti u CRM sustavu
• stjecanje razumijevanja prodajnih koncepata ukljućujući proces upravljanja, prodaje/marketinga kroz CRM sustav
• bliska suradnja sa marketinškim timom radi postizanja prodajnih ciljeva
• kontakt s potencijalnim klijentima koji su pozitivno reagirali na marketinške programe i kampanje
• samoinicijativno otkrivanje i praćenje moguće suradnje sa vanjskim firmama
• potpora prodajnom timu
• ostali administrativni poslovi
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- radno iskustvo 2-3 godine u prodaji u odjelu razvoja, telekomunikacijskom tržištu ili call centru
- pozadina iz ekonomije ili tehničkog okruženja
- sposobnost stjecanja prodajnih vještina i znanja o tehničkim materijalima
- vrlo dobro poznavanje hrvatskog jezika, engleski je plus
- elektronička pismenost (Outlook, Word, Excel, Power Point)

NUDIMO:
• redovna primanja
• mogućnost zaposlenja kod klijenta

Svoju prijavu sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku molimo pošaljite do 15.01.2017. putem brze prijave
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb
www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Strani jezik:
hrvatski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine