Asistent na računovodstveno - poreznim poslovima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Računovodstvo Soldo i partneri d.o.o. osnovano je 1999. godine, nakon čega kontinuirano obavlja djelatnosti vođenja poslovnih knjiga, računovodstvenog i poreznog savjetovanja.

Društvo u kontinuitetu zapošljava prosječno 16 djelatnika.

Tražimo:

Asistenta na računovodstveno - poreznim poslovima (m/ž).
Posebne pogodnosti:
- rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
- izazovan i dinamičan posao u ugodnom i prijateljskom radnom okruženju
- mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
- suradnja s vrhunskim stručnjacima iz područja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu na natječaj:
- završen fakultet (VSS) iz područja ekonomskih znanosti:
a) smjer računovodstvo / radno iskustvo nije potrebno, ili
b) ostali smjerovi – najmanje godinu dana relevantnog iskustva u računovodstvu
- znanje engleskog jezika B2 razine jezične mape EU
- visoka razina informatičke pismenosti

Što očekujemo od kandidata:
- proaktivnost, inicijativnost, snalažljivost
- orijentiranost na zadatak i na ostvarivanje rezultata
- pouzdanost, marljivost, ažurnost, odgovornost, sistematičnost, preciznost
- sposobnost prilagođavanja timskom radu, kooperativnost, komunikativnost
- usmjerenost ka uslužnosti prema klijentima
- otvorenost prema novim znanjima i spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski