Asistent direktora u nabavi i prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
AGS reproprint je podrška prodaji u veleprodaji (prodaji, distribuciji i konzaltingu) repromaterijala i opreme za tiskarsku industriju sa naglaskom na ambalažu.

Obzirom na stalno povećanje potencijala tražimo:
Odgovornu, samoinicijativnu i motiviranu osobu da nam se pridruži prodajnom timu na poziciju:

Na ovom radnom mjestu Vaša zaduženja će biti:

- koordinacija među odjelima (nabava, prodaja i distribucija) te asistencija aktivnostima direktora
- analiza, planiranje i upravljanje zalihama u više poslovnih jedinica
- sudjelovanje u kreiranju i planiranju organizacijskih aktivnosti na projektima
- aktivna komunikacija s poslovnim partnerima u zemlji i inozemstvu
- prikupljanje, obrada i distribucija podataka
- ostali administrativni i tajnički poslovi
- ostali poslovi po nalogu voditelja ili direktora.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- višegodišnje iskustvo u nabavi/uvozu
- napredno poznavanje rada na računalu sa naglaskom na Excel (MS Office)
- aktivno poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- komunikativnost i sistematičnost u radu
- sposobnost istovremenog rada na više projekata
- poznavanje osnove robno-materijalnog knjigovodstva
- pedantno vođenje dokumentacije
- dinamičnost i sklonost timskom radu
- vozačka dozvola B kategorije
- minimalno 3 godine na istim ili sličnim poslovima (prednost višegodišnjem iskustvu)

Vrsta zaposlenja: na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci.
Radno vrijeme: puno
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine