Asistent - Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Bajkmont d.o.o. vodeća je tvrtka za proizvodnju i montažu čeličnih konstrukcija u RH, te od svog osnivanja, već više od dvadestak godina, uspješno posluje pretežito na hrvatskom tržištu, uz orijentaciju na izvoz u zemlje Europske unije.

Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu našeg stručnog kadra i suvremenoj tehnologiji, u Bajkmontu projektiramo i izvodimo najsloženije proizvodne i montažerske radove koji rezultiraju izgradnjom objektima širokih namjena.

U cilju proširenja poslovanja i kontinuiranog povećanja kvalitete proizvoda, želimo ojačati naš tim. Pridružite nam se:

ASISTENT - ADMINISTRATOR (m/ž) - Zagreb (1 izvršitelj)

Administrativni poslovi:
Administrativno-daktilografski poslovi
Zaprimanje i slanje ulazno/izlazne pošte
Urudžbiranje i dostava pošte ostalim službama
Obavljanje korespondentnih poslova
Pisanje dopisa i obrazaca
Vođenje knjige ulaznih faktura i likvidiranje
Priprema i plaćanje računa putem interneta
Pisanje izlaznih faktura, kompenzacija ili cesija po nalogu direktora
Dostavljanje dokumentacije u knjigovodstvo
Arhiviranje i odlaganje dokumenata

Asistentski poslovi:
Poslovi poslovne tajnice direktora društva
Primanje telefonskih poziva i pozivanje
Kreirati dopise i dokumente po uputama, potpuno pravopisno i u zadanom roku
Ažurno voditi adresar poslovnih partnera, upite, odgovore i druge poslovne događaje
Predvidjeti i spriječiti konfliktne situacije
Samostalno rješavati pojedinačne upite stranaka tako da nema pritužbi niti na formu niti na sadržaj informacija
Osigurati i evidentirati primjerene količine uredskog i potrošnog materijala
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- SSS/VŠS/VSS ekonomski/upravni smjer
- 3 godine radnog iskustva

Molimo prijavite se Brzom prijavom do 28.02.2017.