Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.11.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Analitičar u direkciji poslova financijskog savjetovanja (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Toni Tabako- Financial Consultant
Kategorija:
Ekonomija, računovodstvo i financije
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
30.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta: O nama:

Dio smo međunarodnog financijskog sustava koji ima tradiciju dužu od 45 godina i idejni je začetnik allfinanz usluge u Europi. Istovremeno smo i moderan financijski ured orijentiran prema budućnosti.
Naš glavni cilj je biti etičan u radu, te poštivajući pravila struke, kvalitetno savjetovati i educirati naše klijente kako bi sigurno i vješto koristili financijsko tržište.
Naša misija je održavanje transparentnog, zdravog, funkcionalnog i pouzdanog financijskog tržišta.

Opis posla i Vaši uobičajeni radni zadaci:

• Ispunjavanje analize koja služi za prikupljanje podataka o financijskom stanju klijenta
(kako bi se potom izradile prognoze i financijski planovi te odredili ekonomski uvjeti na osnovu kojih klijent donosi odluke)
• Posao se obavlja u uredu direkcije za područje Rijeke i okolice
• Akvizicija novih te razvoj i održavanje poslovnih odnosa sa postojećim klijenata
• Usavršavanje putem redovitih internih edukacija
Posebne pogodnosti:Prednosti za Vas:
• Karijera i profesionalno usavršavanje
• Samostalnost u postavljanju ciljeva i zadataka
• Rad u malom, modernom i dinamičnom timu
• Poticajna primanja na temelju poslovnog uspjeha, dodatni bonusi i team building
Vrsta posla:stalni radni odnos, honorarni posao, student servis
Županija:Primorsko-goranska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Idealni kandidat zadovoljava slijedeće uvjete:

• Stručnu spremu ekonomskog usmjerenja (SSS, VŠS, VSS)
• Vrlo dobro ili odlično poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
• Vrlo dobro ili odlično poznavanje rada na računalu (Word, Excel)
• Poduzetnost, odgovornost, komunikativnost i pozitivnost
• Prednost je iskustvo ili praksa na bankarskim ili sličnim financijskim poslovima

Proces zapošljavanja:
• Intervju

Mogućnosti zaposlenja:
• Ugovor o djelu ili studentski ugovor
• Stalni ili honorarni suradnik

Tražite posao koji će Vam pružiti zadovoljstvo kroz aktivno sudjelovanje u dinamičnom svijetu financija i vidite se kao dio našeg tima?

Pozivamo Vas da nam putem e-maila pošaljete svoje kratko motivacijsko pismo i životopis.

E-mail za prijave: toni.tabako@hr.ovb.eu
Strani jezik:engleski
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare