Analitičar tržišta plina (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
26.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Euro Gas je kompanija koja se bavi razvojem tržišta tekućeg naftnog plina. Od svog osnivanja 2000.godine, Euro Gas se uspješno plasirao na teritoriju Srbije i Crne Gore. U proteklih 15 godina uspješnog poslovanja, kompanija je izrasla u poduzeće sa preko 100 zaposlenih, svojim skladištima TNG-a u okviru kojih se nalaze i punionice boca za domaćinstvo.

Od ove godine kompanija Euro Gas širi svoje tržište i na Hrvatsku. Ukoliko ste spremni na nove poslovne izazove, profesionalni, analitični i orijentirani na ostvarenje ciljeva, pozivamo Vas da se pridružite našem timu

Analitičar tržišta plina (m/ž).

Opis poslova:

- kontinuirano istražuje tržište plina na ciljanom tržištu i priprema izvještaje o provedenim istraživanjima
- aktivno provodi istraživanje konkurentskih kompanija na ciljanom tržištu
- prikuplja informacije vezane za skladištenje - vrši mapiranje, utvrđuje opremljenost skladišta, mogućnosti zakupa i/ili kupovine prostora za skladištenje
- prikuplja informacije vezane za transport – popis transportera i terminala, cijena transporta, informacije o rutama
- osigurava pismene informacije od državne TNG Asocijacije o procedurama i licencama
- obavlja poslove istraživanja tržišta u pogledu pronalaženja potencijalnih suradnika i o svim eventualnim prilikama za suradnju, obavještava Osnivača Kompanije i Izvršnog direktora
- obavlja poslove poslovne korespodencije sa domaćim i stranim suradnicima i partnerima
- sudjeluje u svakodnevnim projektnim aktivnostima prilikom pripreme suradnje sa internacionalnim kompanijama koje se bave nabavom plina na ciljanom tržištu
- provodi redovnu analizu rezultata istraživanja, i vrši pripremu dnevnih, tjednih i mjesečnih izvještaja o obavljenim aktivnostima kao i o aktivnostima planiranim za određeni period
- priprema različite vrste prezentacija po potrebi i instrukciji rukovoditelja
Posebne pogodnosti:
Uvjeti zapošljavanja:
- radni odnos na period od 1 godine, uz probni rok od 60 dana
- sklapanje ugovora o poslovnoj suradnji sa suradnikom, a po dogovorenim uvjetima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Kvalifikacije i iskustvo:
- diploma više ili visoke stručne spreme
- najmanje 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima

Poželjno je:
- iskustvo rada u naftnoj industriji
- položen vozački ispit
- odlično znanje hrvatskog i engleskog jezika
- informatička pismenost
- preporuke (prednost, ali nisu uvjet)
- potvrda o nekažnjavanju (kandidati koji uđu u uži krug)

Samo oni kandidati koji uđu u uži krug biti će pozvani na razgovor i testiranje.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, hrvatski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine